Udziałowcy

Dla zapewnienia najwyższego standardu obsługi klienta, utrzymując światowe standardy jakościowe Udziałowcy Unii Stalowej dysponują ponad dwudziestoma nowoczesnymi, precyzyjnymi liniami do cięcia wzdłużnego i do cięcia poprzecznego blach. Całkowite moce przetwórcze tylko w zakresie rozcinania blach przekraczają 1 mln ton rocznie. Zakłady przetwórcze usytuowane w Krakowie, Płocku i w Ełku obejmują zasięgiem działania teren całej Polski oraz krajów sąsiadujących.

Budmat
Potężna Grupa Kapitałowa, wiodący producent blachodachówki, blach elewacyjnych, stalowych systemów rynnowych oraz profili i akcesoriów do zabudowy gips-karton ale także nowoczesne Stalowe Centrum Serwisowe, własne zaplecze transportowe z flotą ponad 200 samochodów specjalistycznych do przewozu stali i własna sieć salonów samochodowych różnych marek.

Konsorcjum Stali
Stalowy potentat, Spółka notowana na Giełdzie Warszawskiej, Największy w Polsce
producent prefabrykacji do zbrojenia betonu, wiodący dystrybutor szerokiego zakresu wyrobów hutniczych. Obecny również w sektorze przetwarzania blach płaskich z własnym nowo wybudowanym, profesjonalnym Centrum Serwisowym Blach w Krakowie

Maxstal
Spółka o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku dystrybucji blach płaskich. Uruchomione w 2010 roku, profesjonalne centrum serwisowe blach należy do najnowocześniejszych w kraju. Parametry zainstalowanych linii oraz wysoki standard obsługi stawia spółkę w gronie liderów na południu Polski.

Serwistal
Najsilniejsze i najbardziej profesjonalne centrum serwisowe rozcinania blach w Północnej Polsce. Uznany dostawca blach dla motoryzacji, AGD i wielu innych sektorów. Największy w Polsce dystrybutor blach aluminiowych, wiodący producent profili i akcesoriów do suchej zabudowy. Strategicznie usytuowany do współpracy z partnerami zza wschodniej granicy.

Sambud
Firma z tradycjami, uznany dystrybutor stali z Krakowa, z silnym zapleczem techniczno produkcyjnym. Poza działalnością dystrybucyną w skali ogólnopolskiej, profesjonalne centrum serwisowe w zakresie rozcinania wzdłużnego i poprzeczengo blach, producent profili stalowych.